Smycken
713339

BROSCHNÅL, briljanslipade diamanter, totalt ca 1,07 ct.

18K guld/vitguld. Diamanter i genombrutet mönster. Svenska stämplar G Dahlberg Stockholm 1919. Längd ca 67 x 15 mm. Orginaletui. Total vikt ca 8 g.

Obetydligt slitage.

Utropspris
6 000 SEK