SIDEBOARD, 1900-/2000-tal.

SIDEBOARD, 1900-/2000-tal.

Stomme av körsbär. Skiva av sten. Två lådor i sarg. Längd 145. Djup 45. Höjd 83.

Slitage. Repor och märken. Skiva med spricka.

Utropspris
4 000 SEK