Reseklocka i rött skinnfodral, 7 JEWELS, Tyskland, ca 8 x 3 x 7 cm. Väckarklocka, Wehrle, Tyskland, höjd 7 cm. Väckarklocka, Sulclock, Brasilien, höjd 13,5 cm.
Bruksslitage, fläckar, ytskador. Ej funktionstestade.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.