FICKUR, Tobias, 14K guld, mellanboett av guld. Klockked 9K guld. 1900-talets början.

Diameter 44 mm.
15 Rubis, Remontoir.
Kedens längd 35 cm.

Bruksslitage, intryckningsskador. Ej funktionstestad.

Utropspris
700 EUR