OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, osignerad, 1800-tal.

Kor i vattenbryn. Bildens mått 29 x 40 cm.

Ytslitage. Smuts. Dubblerad duk. Retuscher. Mindre krackelyrer och färgbortfall.

Utropspris
2 000 SEK