Smycken
701559

HALSBAND samt ARMBAND, 18K guld troligen med små safirer och rubiner. Total vikt ca 71 g.

Två och treradigt fantasilänk med texturerad ytan. Med säkerhetsmekanism. Längd halsband 43 cm. Längd armband 20 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Utropspris
18 000 SEK