FÅTÖLJER, ett par, 1940/50-tal.

Helstoppade med lös stoppad dyna. Klädda i rödaktigt mönstrat plyschtyg. Karmar och ben i lackad bok.

Bruksslitage, smärre stötmärken.

Utropspris
2 000 SEK