SAMLING MEDALJER OCH SIGILL, 7 delar, silver, tenn och lack, 1700-tal.

Fyra medaljer, silver, Snille och Smak, Gustaf III, 1786, diameter 34 mm. Medalj, tenn, Tanto Numine, 1746, diameter 52 mm. Medalj, silver, Gustaf III, diameter 34 mm. Gustaf IIIs lacksigill.

En med pålödd ring. Bruksslitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK