MYNT, 14 st, silver, "Bevara Astrid Lindgrens barnvärld", 1900/2000-tal. Total vikt ca 370 gram.

Motiv ur Astrid Lindgrens böcker. Diameter mynt ca 38 mm.

Obetydligt slitage. Förvaringsboxen med smärre slitage och repor.

Utropspris
2 000 SEK