Automatiskt. Chronograf Titanium. Integrerad länk med viklås. I originalbox. Referensnr. 733-7541P. Serienr. 28-23070. Boettens diameter ca 42 mm exkl kronor.
Bruksslitage. Repor i länken. Ej funktionstestat.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.