Smycken
691030

RINGAR, 2 st, Stockholm, 1900-talets mitt, 18K guld.

Ring, N Johnsson & Co, 1950. Storlek 20,25/64. Ordensring med emaljdekor, Sporrong, 1940. Storlek 21,5/67. Båda med inskriptioner. Totalvikt ca 10 g.

Slitage. Några förlust av emalj.

Utropspris
4 000 SEK