Smycken
684853

ARMBAND samt RING, 18k respektive 23k guld, vikt ca 3,4g respektive 7,1g.

Armband, tunn pansarlänk, längd ca 18cm. Ring med tre små diamanter, mönsterdekor, 16,25/51.

Slitage. Repor. Ring med gravyr.

Utropspris
3 000 SEK