FICKUR, silver, August Ericson, tot vikt ca 113,1 gram.
Vit emaljurtavla med rommerska siffror. Split sekund Chronograf. Guldvisare samt blåmetallic chronografvisare. Innerboett i stål. Boettens diameter ca 5,6 cm.
Repor, slitage, ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.