Allmoge
681046

SKRIN, allmoge, daterad 1794.

SKRIN, allmoge, daterad 1794.

Bemålat trä med blomster dekor. En låda. Bredd 18 cm, längd 25 cm, höjd 10 cm.

Slitage, sprickor, lim syns.

Utropspris
2 000 SEK