Lasse Marttinen

(Finland, 1926-2007)
Lasse Marttinen
(Finland, 1926-2007)

LASSE MARTTINEN, serigrafi, signerad, daterad 1987 och numrerad 350/E.A. 20.

Komposition, bildstorlek 75,5 x 75 cm.

Smärre märken, spår av veck. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
150 EUR