ANDERS ZORN, etsning, signerad i plåten, utförd 1883.

"På Themsen". Etsning på Van Gelder Zonen papper, etat IV, ur upplagan om 275 exemplar för Föreningen för Grafisk Konst 1887. 29,9 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram. Fläckar, något gulnad.

Utropspris
4 000 SEK