DUKAR, 3 st, SERVIETTER, 10 st, linnedamast, "Pricken", Elsa Gullberg, 1940-tal.

2 dukar ca 125x125 cm, 1 duk ca 180x130 cm. Servetternas mått är ca 25x30 cm. Monogram.

Bruksslitage. Enstaka fläckar/ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK