VÄGGLAMPA, för utomhusbruk. 1900-talets första hälft.

Stomme i metall med emaljerad skärm. Längd ca 56, bredd ca 35, höjd ca 24 cm.

Slitage, repor och märken. Nagg. Rostangrepp. Mindre förslitningsskador. Ej funktionstestad. Renoverad.

Utropspris
1 800 SEK