ARMBANDSUR, 3 st, stål och guld på stål, Sandoz, Tell och Ancre, 1900-talets andra hälft.

Sandoz med silverfärgad urtavla och stavindex samt datumfönster. Urtavlans diameter ca 37 mm. Tell med guldfärgad urtavla och stavindex samt datumfönster. Urtavlans mått ca 41 x 37 mm. Ancre med ljus urtavla och index med romerska siffror samt datumfönster. Urtavlans diameter ca 35 mm.

Ej funktionstestade. Repor. Senare armband.

Utropspris
1 500 SEK