MEDALJER, ca 143 st, sterlingsilver, Franklin Mint, 1900-talets fjärde kvartal. Total vikt ca 6200 gram.

Bl a "Rembrant", myntens diameter ca 5 cm. Brev med frimärken samt mynt, myntets diameter ca 4 cm. Beskrivningar samt några certifikat, plaketter och två schatull.

Obetydligt slitage. Ej genomgånget.

Utropspris
15 500 SEK