ARMBAND SAMT ARMRING, sterlingsilver, Rey Urban, Stockholm 1967 resp 1976. Tot ca 105 gram.
Ledat armband resp stel armring. Längd 17 resp diam ca 7 cm. Originalask från Ray Urban medföljer armbandet.
Slitage, repor.