Fyra par örhängen av olika form och typ, längd 0,5-2, slät vigselring, ring med camé, två ringar med blå stenar, st 17/54-18,5/58armband med bismarcklänk och fem vidhängande berlocker, säkerhetskedja, diam ca 17 cm.
Slitage, ringar med blå stenar med skador, en med avbruten ringskena. Camé något lös i infattning. Vigselring med invändig gravyr.