C:a 20 vol tidskrifter, biografier, memoarer m m. Två slipsar med tryck, inramat foto, inramade dollarsedlar.
Proveniens: Alfies Jazz and Entertainment Shop, Malmö.
Tidskrifter och böcker ej genomgångna, veck, smärre skador. Övriga delar med smärre skador o slitage.
Alfies Jazz and Entertainment Shop, Malmö.