FIGURER, 6 st, trä, bl a Carl-Olof Trygg, 1900-talets första hälft.
Man och kvinnofigurer. En signerad "Olof Trygg 1926". En otydligt signerad daterad 1944. Höjd ca 12-18 cm.
Repor och märken. Skador och saknade delar. Sprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK