FICKUR, 18k guld, märkt Alex Hüning, Geneve, 1900-talets första hälft.
Två boetter guld, vit emaljurtavla, liten sekundvisare, plastglas, urtavla märkt Alex. Hüning Genève, gravyr på inre boett, inre och yttre boetter numrerad 52082. Diameter 50mm.
Ej funktiontestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.