Antti Sajaniemi

(Finland)
Antti Sajaniemi
(Finland)

ANTTI SAJANIEMI, akvarell, signerad och daterad 2004.

Abstrakt, bildstorlek 74 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR