Automatisk. Urtavla med tidtagning, visning av veckodag samt datum. Ref nr: 674.5251, caliber L 674-5. Originalarmband i svart läder, krokodil. Glasboett. Diameter 41 mm. Original inner- och ytterbox, XL. Inkl certifikat, instruktionsbok samt förlängningsband för flygoverall.
Bruksslitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad.