TRÄDGÅRDSBORD, Nilo AB, Värnamo, 1900-talets andra hälft.

Aluminium. Pelarfot. Märkt på foten. Diameter 73. Höjd 73 cm.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall. Mindre rostangrepp.

Utropspris
1 500 SEK