Smycken
634668

HALSBAND, 18K guld med ofasetterade turkoser. Total vikt ca 36 g.

Varannan "pärla" av vridet guld. Längd 51 cm.

Ställvis missfärgning på turkoser. Slitage och repor.

Utropspris
2 000 SEK