BÖCKER, 2 st, "Svenskt Silversmide" och "Guld- och Silversmeder i Sverige", Kersti Holmquist och Gustaf Upmark.

"Svenskt Silversmide, Guld- och Silverstämplar 1850-1912", Kersti Holmquist, Nordiska Museets Förlag, 1995. 30 x 19 cm. "Guld- och Silversmeder i Sverige 1520-1850", Gustaf Upmark, Stockholm, Fröléen & Comp. Albert Bonniers Boktryckeri 1943. 26 x 18 cm.

Ej genomgångna. Kantslitage.

Utropspris
1 500 SEK