SOFFGAVLAR, Tuve, 1900-tal.

SOFFGAVLAR, Tuve, 1900-tal.

Lackerad vitmetall. Svängda former med bladhölstrade armlän och ben.

Bruksslitage. Färgbortfall. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK