Automatisk. Pärlemorurtavla med diamanter. Romerska siffror och feuille-visare. Tonneau-boett. Transparent bakboett. Ref 2650. Caliber 3080. 38 juveler. 18 k guld rotor. Safirglas. Läderarmband med 18 k guld viklås. Signerad boett, viklås och urverk. Diameter 28 mm exkl. kronan. Dubbla boxer, samt garantikort medföljer.
Smärre brukslitage. Ej funktionstestat.