JALUSISKÅP, 1900-tal.

JALUSISKÅP, 1900-tal.

Ek. Jalusidörr med bakomliggande inredning. Bredd 60, djup 53, höjd 130 cm. Nyckel finns.

Slitage, märken, repor, fläckar, ranglig, löst sittande toppskiva. Nyckel finns.

Utropspris
1 500 SEK