Smycken
613591

ÖRHÄNGEN, ett par, guld 18K, gammalslipade diamanter, pärlor, Stockholm 1900-tal. Tot ca 3,5 gram.

Vardera med tre diamanter resp pärla 0,8 cm. Skruvar med stämplar från olika mästare och år. Höjd 1,3 cm.

Slitage.

Utropspris
3 000 SEK