BEVERLOO CORNEILLE, färglitografi, signerad och daterad 96, numrerad 40/200.
Kvinna med fågel. Bladstlk 42 x 57 cm.
Obetydliga hanteringsveck. Oramat.
Edition gkm Malmö.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK