SERVERINGSSKÅP, industrimodell, 1900-talets andra hälft.

Plåt. Skiva av trä. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 120. Djup 47. Höjd 86 cm. Nyckel finns.

Torrsprickor i skivan. Rostangrepp. Repor och märken. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK