BÄGARE, 3 st, silver, 1930-tal.

Bägare med tvärräfflad fot, 1934, höjd 16 cm. Två bägare med svarta socklar, 1930-tal, total höjd 17 och 20 cm.

Alla med inskriptioner. Några mindre repor.

Utropspris
1 500 SEK