Smycken
598428

ARMBAND, silver, smyckestenar, kinesiska stämplar samt Tillanders kontrollstämpel 1955.

Filigranarbete.
Längd ca 18 cm.

Sedvanligt bruksslitage.

Utropspris
200 EUR