Smycken
590385

RING, 18K vitguld med en briljant och åttkantslipade diamanter, tot ca 0,89 ct. Vikt 5,74 g.

Dubbel carmose form. Central diamant ca 0,37 ct med kvalitet I-J/SI2-P1. Storlek 54,5/17,5.

Bruksslitage. Mindre repor vid infattningen.

Utropspris
8 500 SEK