INDUSTRILAMPA, 1900-tal

INDUSTRILAMPA, 1900-tal

Ställning av trä. Lampan märkt EL-BE, Södertälje. Höjd ca 177 cm.

Senare stativ. Slitage, repor, anlupet, ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK