KOKBOK, av Gustafva Björklund, tredje upplagan, Stockholm 1853.

Samtida halvband av skinn.

Slitage, namnteckning i bläck, fläckar, smärre hörnskador, ej genomgången.

Utropspris
1 200 SEK