Smycken
576807

HALSBAND, HÄNGE samt BROSCH, guld 18K vikt ca 10,04 g samt 0,830 silver 3,37 g.

Halssmycken, 18K guld, ormlänk, Italien, med svenska importstämplar. Längd 42 cm. Hänge, 18K guld med diamanter 0,14 ct. Diameter 6,5 mm. Broschen silver med månstenar och mar svenska importstämplar. Diameter 2 cm.

Broschen med lite anlöpning. Brukslitage.

Utropspris
3 000 SEK