Tolv matgafflar, tolv matknivar med blad i rostfritt stål, tolv matskedar, tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar med blad i rostfritt stål, tolv bordsskedar, tolv teskedar, tolv små gafflar. Längd ca 14- 25 cm.
Bruksslitage. Ytliga repor. Några knivar med glipor mellan skaft och blad. En bordskniv med senare samt avvikande blad.