ARMÉUNIFORM samt MÖSSA, mässdräkt modell 86, löjtnant, 1980-tal.

Blå kavaj samt byxa. Förgyllda detaljer. Storlek 48/50.

Smärre bruksslitage. Enstaka fläckar. Namn skrivet i tusch på skärmens insida.

Enl uppgift inköpt 1987

Utropspris
1 500 SEK