LÅDFACK, 1900-tal.

LÅDFACK, 1900-tal.

Björk. Rak form med utdragslådor. Längd ca 54,5, djup ca 42, höjd ca 110 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre stötskador.

Utropspris
3 000 SEK