BARSTOLAR, 5 st, "S70-3", Börge Lindau och Bo Lindekrantz, Lammhults.

Stomme i vitmålad metall, sits av vitlackerad plywood.

Slitage, repor, anlöpningar, pigment bortfall.

Utropspris
3 000 SEK