Smycken
555311

ARMBANDSUR, 18 k vitguld, Pierre Denill, diamanter.

Vitemaljerad urtavla. Svärtade siffror. Krans av diamanter. Knapp med mindre cabuchonslipad blå safir. 27 x 23 mm. Senare brunt läderarmband.

Mindre bruksslitage. Några repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK