Smycken
551138

SMYCKEN, 3 delar, silver, bla Finland.

Kedja sterlingsilver, hänge med fasetslipad bergkristall, genombruten dekor, Finland. Kedjans längd 67 cm. Hängets totala längd 5 cm. Collier med fast hänge, Finland, genombruten dekor och vit fasettslipad sten. Total längd ca 80 cm. Hänge, silver, Stockholm 1974, fasettslipad bergkristall. Längd ca 4,7 cm.

Visst slitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK