HERRFICKUR MED KLOCKKEDJA, guld 14 resp 18 K, Chronometre Geniale. Vikt ca 83 resp 24 gram.

Savonettemodell, urtavla med arabiska siffror, diam 5,2 cm. Klockkedjan med ledad länk, längd 25,5 cm.

Slitage, repor, ej funktionstestad.

Utropspris
6 000 SEK