Smycken
546867

BROSCHER/HÄNGEN, 2 st, 18k guld respektive sterlingsilver med snäckskalscaméer.

Ovala former. Figurscener. Guldbroschen Juvelfabriken Ab, Stockholm, 1943. Längd 3,5-5cm.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK